Logowanie Rejestracja

0 produktów

Konkurs odbywa się w dwóch etapach: lokalnym i ogólnopolskim. 
 
Etap lokalny organizowany jest przez Ambasadorów Konkursu, którymi są placówki kulturalne, oświatowe, edukacyjne w całym kraju. 
 
Zbierzcie swoją "ekipę filmową" i zapraszamy do udziału w konkursie!

Znajdźcie Ambasadora Konkursu w najbliższej okolicy, skontaktujcie się z nim i prześlijcie mu swoją pracę konkursową do 25 października 2021 roku. 

 
ZOSTAŃ AMBASOREM KONKURSU!
 
Zapraszamy do wspólnej zabawy i organizacji I etapu konkursu biblioteki, domy kultury, świetlice środowiskowe, kluby, fundacje, szkoły.
 

Wszystkie chętne placówki prosimy o rejetsrację w formularzu.

Na podany adres prześlemy porozumienie o wspólpracy. 
 
Placówka partnerska na mocy podpisania porozumienia otrzymuje tytuł „Ambasadora Konkursu”, a za udział w konkursie otrzymuje dyplom i podziękowanie od Organizatora.
Dla najbardziej zaangażowanego Ambasadora Konkursu przewidziana jest nagroda - spotkanie z Edytą Jungowską. 
 
 

Lista placówek - Ambasadorów Konkursu, które realizują lokalny etap konkursu:

lp. nazwa placówki miejscowość    adres strony kontakt e-mail
1 Gminna Biblioteka Publiczna w Miedźnej z/s w Grzawie Miedźna https://gbpmiedzna-grzawa.naszabiblioteka.com/ biblioteka@miedzna.pl
2
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Witalisa Szlachcikowskiego
Wąbrzeźno

www.biblioteka.wabrzezno.com

pracownia@biblioteka.wabrzezno.com

3 Miejska Biblioteka Publiczna Słupsk www.biblioteka.slupsk.pl promocja@mbp.slupsk.pl
4 Gminna Biblioteka Publiczna  Jeleśnia https://gbpjelesnia.naszabiblioteka.com/ biblioteka@jelesnia.pl
5 Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego Międzyzdroje     www.biblioteka.miedzyzdroje.pl biblioteka.miedzyzdroje@poczta.internetdsl.pl
6 Miejska Biblioteka Publiczna  Bychawa http://www.biblioteka.bychawa.pl/ biblioteka.bychawa@gmail.com
7 Miejskia Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II  Opole https://www.mbp.opole.pl promocja@mbp.opole.pl
8 Gminna Biblioteka Publiczna Lyski www.bibliotekalyski.internetdsl.pl

gbplyski@poczta.internetdsl.pl

9 Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego Świnoujście www.biblioteka.swinoujscie.pl dim@biblioteka.swinoujscie.pl
10 Gminna Biblioteka Publiczna Lubicz Dolny https://gbplubicz.naszabiblioteka.com/ biblioteka.lubiczd@lubicz.pl
11 Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Korsze https://mgbpkorsze.pl/ biblioteka@mgbpkorsze.pl
12  Gminna Biblioteka Publiczna Stara Dąbrowa https://w.bibliotece.pl/

biblioteka@staradabrowa.pl

13 Miejska Biblioteka Publiczna im. Papuszy Żagań http://www.mbpzagan.pl/ biblioteka.zagan@mbpzagan.pl
14 Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli Magdalenka http://bp-lesznowola.pl/ promocja@bp-lesznowola.pl
15 Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida, Biblioteka Młodego Czytelnika BULAJ Elbląg https://bibliotekaelblaska.pl/ bulaj@bibliotekaelblaska.pl
16 Biblioteka Publiczna Gminy Prażmów Prażmów https://biblioteka-prazmow.pl/ bpprazmow@interia.pl
17 Centrum Kultury Siechnice http://www.kultura-siechnice.pl/ bpsiechnice2@kultura-siechnice.pl
18 Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna Świdnik https://bibliotekaswidnik.pl/ dzieci@bibliotekaswidnik.pl
19 Gminna Bibliotek Publiczna Pływaczewo https://biblioteka-plywaczewo.pl/ bibliotekawdk@wp.pl
20 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej
im. Cypriana Norwida 
Zielona Góra www.wimbp.zgora.pl m.wantuch@wimbp.zgora.pl

 

m.wantuch@wimbp.zgora.pl