Logowanie Rejestracja

0 produktów                                               

Kontakt:

pippi75@jungoffska.pl

tel: + 48 571 276 935

                                               

 

Specjalne podziękowanie od Wydawnictwa Jung-off-ska za wsparcie merytoryczne dla:

 

Wydawnictwo Jung-off-ska ogłasza Ogólnopolski konkurs dla Rodzin z okazji. 75. Urodzin Pippi - „Lato z Pippi”.

  • Napisz limeryk lub wykonaj pracę plastyczną
  • Wyślij swoje dzieło do końca lata do Ambasadora Konkursu
  • Do wygrania weekend dla 4-osobowej rodziny w Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, Vouchery prezentowe IKEA, książki i audiobooki

Celem konkursu jest promocja czytelnictwa wśród dzieci, prezentowanie pozytywnych postaw społecznych, które reprezentuje Pippi: kreatywność, pewność siebie, prawo do własnego zdania, otwartość na świat. Baw się z Pippi przez całe lato! 

Konkurs odbywa się w dwóch etapach: lokalnym i ogólnopolskim. Etap lokalny organizowany jest przez Ambasadorów Konkursu, którymi są biblioteki, świetlice, szkoły, kluby, organizacje pozarządowe, ośrodki i placówki prowadzące zajęcia edukacyjne w całej Polsce.

Etap ogólnopolski wyłoni zwycięzców spośród wyróżnionych prac w etapie lokalnym. Ogłoszenie wyników 14 listopada 2020r. w dniu 75. Urodzin Pippi, na stronie organizatora.

Zasady, regulamin konkursu, dodatkowe informacje i dokumenty. 

Jeśli Wasz rodzinny zespół pracuje już nad realizacją zadań konkursowych i chcecie pokazać nam, jak Wam idzie, prześlijcie zdjęcie/filmik, które pokazują Wasz proces twórczy na adres facebook@jungoffska.plOpublikujemy je w naszych mediach społecznościowych. Wysyłając zdjęcie/film prosimy o zgodę na publikację w treści maila: „Wyrażam zgodę na publikację przesłanego zdjęcie/filmiku na profilu Facebook i Instagramie Wydawnictwa Jung-off-ska”.


 

Patron honorowy Konkursu

Sponsorzy nagród głównych

 

Partner Konkursu

Patroni medialni