Logowanie Rejestracja

0 produktów

Wydawnictwo Jung-Off-Ska powstało w 2010 roku z inicjatywy aktorki Edyty Jungowskiej, która zafascynowana twórczością Astrid Lindgren postanowiła wydać najważniejsze dzieła szwedzkiej pisarki w formie książek do słuchania. I tak powstały serie audiobooków z przygodami Pippi, Dzieci z Bullerbyn, Karlssona z Dachu, Braci Lwie Serce, Emila ze Smalandii i innych.

Już pierwszy audiobook – Pippi Pończoszanka – została Bestsellerem Empiku 2010 w kategorii audiobook, a Dzieci z Bullerbyn były nominowane do tej nagrody.

W 2011 roku Dzieci z Bullerbyn zostały Bestsellerem Empiku oraz otrzymały tytuł „Superprodukt” nadawany przez czasopismo „Mam dziecko”.

Do tej pory na rynku ukazało się już 18 tytułów Astrid Lindgren.

Kolejni znakomici autorzy i ich książki wydane w formie audiobooków to Erich Kästner - 5 tytułów, Hugh Lofting "Doktor Dolittle i jego zwierzęta", saga o rodzinie Pożyczalskich i ostatnia nasza premiera - pierwsza z cyklu książek klasyka niemieckiej literatury dla dzieci Michaela Ende - "Momo".

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Wydawnictwa -  KATALOG WYDAWNICTWA

 

Wszystkich, dla których wartością jest kształtowanie dziecięcej wyobraźni i wrażliwości za pomocą propagowania dobrej literatury – zapraszam do współpracy.

Edyta Jungowska